Kontakt 2017-05-22T16:53:22+00:00

CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO NA NASZE ZAJĘCIA

WYSTARCZY WYPEŁNIĆ KRÓTKI FORMULARZ >>  <KLIKNIJ>

MASZ PYTANIE – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

tel. +48 794-65-45-49 (w godz 10-16)
kontakt@poloniakrakow.pl

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZYCH PROFILI W SOCIAL MEDIACH:
facebook: www.facebook.com/poloniakrakow

BEZPOŚREDNIE KONTAKTY DO TRENERÓW:

Paweł Miklasiński, pawel.miklasinski@poloniakrakow.pl, +48 502 863 042
Paweł Dzięgiel, pawel.dziegiel@poloniakrakow.pl, +48 509 987 959
Kamil Kwolek, kamil.kwolek@poloniakrakow.pl, +48 669 048 165
Łukasz Matyjasz, lukasz.matyjasz@poloniakrakow.pl, +48 516 767 382
Paweł Kuk, pawel.kuk@poloniakrakow.pl, +48 792 225 213
Łukasz Kostuch, lukasz.kostuch@poloniakrakow.pl , +48 570433444
Witold Zelin, witold.zelin@poloniakrakow.pl, +48 796 796 468
Krzysztof Spytek, krzysztof.spytek@poloniakrakow.pl, +48 609 018 582
Marcin Drabik, marcin.drabik@poloniakrakow.pl, +48 507 608 326
Jakub Krauz, jakub.krauz@poloniakrakow.pl, +48 512 477 202
Patryk Kajderowicz, patryk.kajderowicz@poloniakrakow.pl, +48 796 868 633
Izabela Włodarz, izabela.wlodarz@poloniakrakow.pl +48 726 843 128
Grzegorz Purchla, grzegorz.purchla@poloniakrakow.pl, +48 730 349 797