W miniony weekend Halowe Mistrzostwa Krakowa MZPN rozpoczęły nasze Żaki Młodsze (r. 2010). Pierwszy mecz z drużyną TS Węgrzce zakończył się zwycięstwem 9:0. Jak pokazuje wynik mecz toczył się do jednej bramki a przeciwnicy tylko kilka razy znaleźli się na naszej połowie. Polonia praktycznie cały czas atakowała i bramkarz rywali raz po raz musiał wyciągać piłkę z siatki. Drugi mecz z Zieleńczanką Zielonki był bardziej wyrównany. Przeciwnik okazał się dużo trudniejszy a dodatkowo nasza drużyna po wysokim zwycięstwie w pierwszym meczu trochę zlekceważyła rywala, który od razu zaatakował i po kilku minutach zdobył gola. Na szczęście utrata bramki podziałała mobilizująco na naszych chłopców, którzy stopniowo zaczęli przejmować inicjatywę i zepchnęli piłkarzy Zielonek do obrony co w niedługim czasie zaowocowało strzeleniem dwóch goli. Przeciwnicy próbowali jeszcze odrobić stratę jednak nasi obrońcy wraz z bramkarzem stanowili zaporę nie do przebycia, a  napastnicy w końcówce meczu przypieczętowali zwycięstwo strzelając jeszcze trzeciego gola. Gratulujemy Żakom udanego startu w lidze halowej i czekamy na kolejne, równie udane i emocjonujące potyczki.

Polonia Kraków wystąpiła w składzie: Filip Andrejas, Janek Bartecki, Franek Bazański, Artur Buratyński, Jacek Czapnik, Alan Gręda, Filip Kaźmierski, Bartek Kornaś, Władek Kot, Wiktor Kuźniar, Tomek Mężyk