Dzień dobry :)

Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci zapisanych do Akademii Malucha, Akademii Przedszkolaka oraz Szkółki Piłki Nożnej (Olsza, Prokocim, Krowodrza) na przedsezonowe zebrania.

Plan Zebrań:

NOWA HUTA

4.09 (wt) – HTS os.Złotej Jesieni 2 (sala nr 321 na III piętrze):

*17.00-17.30 Przedszkolaki NH grupy: G/H/I (trener K.KWOLEK)

*17.30-18.00 Przedszkolaki NH grupy: A/B/C (trenerka J.SEKUNDA)

*18.00-18.30 Przedszkolaki NH grupy: D/E/F (trener Ł.KOSTUCH)

*18.30-19.00  Maluchy NH grupy: A/B/C (trener Ł.KOSTUCH) + Maluchy NH grupy: D/E/F (trener G.PURCHLA)

 

OLSZA

5.09 (śr) – SP114 ul.Łąkowa (sala lekcyjna nr 27)

*17.00-17.45 Szkółka Olsza grupa: A (trener P.MIKLASIŃSKI)

*17.45-18.30 Szkółka Olsza grupa: B (trener P.MIKLASIŃSKI)

*18.30-19.15 Szkółka Olsza grupa: C (trener P.MIKLASIŃSKI)

5.09 (śr) – LO Pijarzy ul.Akacjowa (w holu)

*17.00-17.45 Maluchy Olsza grupy: A/B (trener B.KRÓLICZAK)

*17.45-18.30 Przedszkolaki Olsza grupy: A/B/C (trenerka I.WŁODARZ)+ Przedszkolaki Olsza grupa D (trener B.KRÓLICZAK)

 

PROKOCIM

6.09 (czw) – SP148 ul.Żabia 20 – AULA 

*17.00-17.30 Maluchy Prokocim grupy: A/B (trener B.KRÓLICZAK)

*17.30-18.00 Szkółka Prokocim grupy: A/B (trener B.KRÓLICZAK)

*18.00-18.45 Przedszkolaki Prokocim grupy: A/B (trener K.KWOLEK)*

*18.45-19.30 Przedszkolaki Prokocim grupy: C/D/E (trener K.SZYBIST)*

*Treningi grup trenerów K.KWOLKA oraz K.SZYBISTA będą prowadzone w SP61 przy ul.Popławskiego – zebrania są tylko w innej lokalizacji!

 

KROWODRZA

7.09 (pt) – SP106 ul.Litewska / sala nr 8 na parterze zaraz przy wejściu*

*17.00-17.45 Maluchy Krowodrza grupa A (trener D.BORCIUCH) + Przedszkolaki Krowodrza grupa C (trener D.BORCIUCH)

*17.45-18.30 Przedszkolaki Krowodrza grupy: A/B (trener D.BORCIUCH) + Przedszkolaki Krowodrza D (trener K.SPYTEK)**

*18.30-19.15 Szkółka Krowodrza grupy A/B(trener K.SPYTEK)**

**Treningi grup Trenera K.SPYTEK będą się odbywać  w SP34 przy ul Urzędniczej – zebrania są tylko w innej lokalizacji!

 

BRONOWICE

7.09 (pt) – ZSO53 ul.Stawowa 179 (sala lekcyjna nr 14 – parter)

*16.45 – 17.30 Maluchy Bronowice grupy: A/B (trener W.ZELIN)

*17.30 – 18.15 Przedszkolaki Bronowice A (trener W.ZELIN)

*18.15 – 19.00 Przedszkolaki Bronowice B (trener W.ZELIN)

 

Obecność na zebraniach OBOWIĄZKOWA!

Pozdrawiamy serdecznie