Akademia Piłki Nożnej

Zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-11 lat (roczniki 2013-2016)!

CHCĘ ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Nasza misja

Najważniejszym aspektem dla nas jest dobro dziecka. Właśnie z takim podejściem prowadzimy naszych zawodników.

Akademia Piłki Nożnej to zajęcia, które mają na celu rozwijanie umiejętności piłkarskich dzieci. Jednocześnie pokazujemy naszym podopiecznym, że ruch może być fajną formą spędzania czasu.

Zobacz nas w mediach społecznościowych

Sportowy rozwój

W Akademii Piłki Nożnej skupiamy się na rozwoju elementów piłkarskich u dzieci.

Treningi dla dzieci w wieku 7-11 lat wyglądają inaczej niż zajęcia prowadzone dla młodszych, a jednocześnie zupełnie inaczej niż w juniorach czy seniorach. Trenerzy z odpowiednią wiedzą i podejściem rozwijają elementy techniczne, w tym głównie kontrolę piłki, a jednocześnie wprowadzają pierwsze zagadnienia taktyczne, takie jak ustawienie na boisku. Niezwykle ważna jest ciągła praca nad koordynacją ruchową.

Na tym etapie dzieci rozpoczynają przygodę z regularnymi turniejami wewnętrznymi Polonii Kraków. Uczą się wspólnego funkcjonowania. Poznają smak zwycięstwa ale również gorycz porażki – elementów, które są nieustannie obecne w życiu sportowca.

Cały czas liczy się również po prostu… dobra zabawa!

Uśmiech najważniejszy!

Piłkarski rozwój dzieci!

Dlaczego warto zapisać dziecko na treningi? 3 najważniejsze powody

Dzieci rozwijają umiejętności piłkarskie, ale także poznają sportowy świat, w którym systematyczność i zaangażowanie odgrywają najistotniejszą rolę

Sport jest zdecydowanie lepszą formą spędzania wolnego czasu niż komputer :) Ruch na treningu zapewnia Twojemu dziecku prawidłowy i wszechstronny rozwój fizyczny

Piłka nożna to nie tylko sport! Na treningach Twoje dziecko będzie uczyło się empatii i szacunku do innych, pracy w grupie, a także pozna nowych przyjaciół

Zajęcia dla każdego

W Polonii Kraków nie przeprowadzamy żadnego rodzaju selekcji zawodników, która decyduje o przyjęciu dziecka.

Dla nas każde dziecko jest tak samo wartościowe. Nie liczą się umiejętności piłkarskie ani sprawność fizyczna. Każdy może bawić się tak samo dobrze, niezależnie od fizycznych predyspozycji. Podstawą treningu jest chęć i zaangażowanie dziecka.

Każdy mile widziany!

Brak odrzucania chętnych dzieci!

Trenerzy z pasją

Klucz do dobrze prowadzonych zajęć to doświadczeni trenerzy pracujący z pasją!

Nasi trenerzy to osoby mające doświadczenie w rozwoju piłkarskim dzieci. Nieustannie podnoszą swoje umiejętności. Ważne jest dla nas, aby osoba prowadząca trening potrafiła zarażać pasją do sportu oraz miała zdolność rozwijania swoich podopiecznych. Priorytetem jest również umiejętność rozmawiania z dziećmi i rodzicami, a także kształtowanie w dzieciach prawidłowych nawyków.

Właśnie tacy są trenerzy w naszej szkółce!

Wiedza i doświadczenie!

Trenerzy potrafiący pracować z dziećmi!

Z Polonią Kraków już 4 rok! Dwóch synów uczestniczy w zajęciach. Chwalimy sobie wysoki poziom szkolenia, profesjonalizm, miłą atmosferę i dobrą zabawę. Polonia Kraków dziękujemy 

Pan Staszek – opinia z Facebooka

Doświadczenie i zaufanie

Zajęcia dla dzieci prowadzimy od 2005 roku.

Mamy wieloletnie doświadczenie i przez ten czas wypracowaliśmy własne metody treningowe. Cały czas podnosimy własne umiejętności i zdobywamy wiedzę od najlepszych. Efektem naszego wyjątkowego podejścia i zaangażowania jest ciągle zwiększająca się liczba dzieci w Polonii Kraków. Jest to dla nas oznaka zadowolenia i zaufania ze strony rodziców.

Wieloletnie doświadczenie!

Zadowolenie i zaufanie rodziców!

Szczegóły

Zajęcia Akademii Piłki Nożnej odbywają się w pięciu dzielnicach Krakowa: Nowa Huta, Krowodrza, Bronowice, Olsza i Prokocim.

Treningi prowadzone są dwa razy w tygodniu.

W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci w wieku 7-11 lat.

Zajęcia odbywają się od września do czerwca. W okresie od października do końca maja można skorzystać z darmowego treningu próbnego.

Zajęcia w 5 dzielnicach!

Darmowy trening próbny!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

mail: kontakt@poloniakrakow.pl, tel.: 794-654-549 (pn-pt w godzinach 12:00-16:00)

Przekonaj się sam, czy nasze zajęcia spodobają się Twojemu dziecku!

CHCĘ ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA