Liga Polonii Kraków 2019

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Ligi Polonii Kraków 2019!

Liga Polonii Kraków 2019 trwa od 15 września do momentu, kiedy pogoda nie pozwoli nam grać :) W rozgrywkach biorą udział zawodnicy Polonii Kraków z roczników 2009, 2010, 2011 oraz 2012 (w Lidze nie biorą udziału reprezentacje roczników). Mecze rozgrywamy w każdy weekend, zapraszamy zatem do kibicowania! Poniżej możesz sprawdzić wyniki rozegranych meczów, aktualne tabele, terminarz najbliższych spotkań, a także galerię zdjęć.

Składy drużyn Orlików (roczniki 2009-2010)

Nowa Huta 2010 A:

1. Duda Błażej

2. Kolesnikov Iaroslav

3. Maśnica Krzysztof

4. Ożóg Kacper

5. Sułek Aleksander

6. Włodarczyk Piotr

7. Wojnarowski Antoni

8. Szewczyk Mateusz

9. Zapiór Jan

Nowa Huta 2010 B:

1. Adamek Wiktor

2. Brzeziak Ignacy

3. Dasman Jakub

4. Karcz- Kula Jakub

5. Korzeniowski Kacper

6. Roszyk Maks

7. Sochacki  Jakub

8. Śliż Maciej

9. Kowalczyk Krzysztof

Nowa Huta  2009/Olsza SP114

1. Tymon Ziobro

2. Krzysztof Piech

3. Tomasz Prewo

4. Ivan Kotkov

5. Sebastian Świgoń

6. Oliwier Hojcak

7. Sebastian Hojcak

8. Tymon Brończyk

9. Mateusz Jachna

10. Kacper Wścisło

Składy drużyn Żaków (roczniki 20011-2012)

Nowa Huta 2011 A

1. Karol Barcik

2. Bartosz Ciesielski

3. Karol Suzański

4. Zbigniew Chrobak

5. Jan Pietryka

6. Bartosz Skrzela

7. Igor Frączkowski

8. Kacper Mackiewicz

9. Szymon Maciąg

10. Sebastian Młyński

Nowa Huta 2011B

1. Jakub Olszyński

2. Maciej Gołąb

3. Szymon Kopeć

4. Artur Zalewski

5. Igor Długosz

6. Maciej Mecz

7. Adam Baran

8. Gerard Przeciszowski

9. Filip Lonka

10. Piotr Kwapisz

Olsza/Krowodrza

1. Szymon Pieniążek

2. Mikołaj Kukuczka

3. Jan Zastawny

4. Szymon Depa

5. Gniewomir Froń

6. Ivan Zeliuk

7. Mikołaj Swatek

8. Kacper Pawlik

9. Jan Widak

10. Witold Tomza

11. Igor Zbroja

Nowa Huta 2012 A

1. Grzembski Kamil

2. Klimczyk Sebastian

3. Kowal Jan

4. Kudłacz Maciej

5. Mistak Eryk

6. Stanek Kamil

7. Zawadzki Bartosz

8. Zawadzki Wojciech

9. Kacper Bednarczyk

Nowa Huta 2012 B

1. Chlan Alexander

2. Dybczak Kacper

3. Maślaniec Dawid

4. Przybyło Leon

5. Skotnicki Julian

6. Walentek Michał

7. Winzer Aleksander

8. Winzer Jeremi

Bronowice

1. Biegun Jakub

2. Data Hubert

3. Kopacki Michał

4. Korobko Roman

5. Leśniak Bartosz

6. Macała-Wrześniowski Karol

7. Pyciński Kacper

8. Robert Szczerba

9. Kacper Sadko

Prokocim A

1. Czerniecki Tymon

2. Ferreira Patrick

3. Jagódka Jakub

4. Jajko Szymon

5. Ostrowski Filip

6. Pala Jerzy

7. Rajzer Tymoteusz

8. Wójcik Szymon

9. Kuzicki Kacper

10. Prochalski Ignacy

Prokocim B

1. Górecki Tadeusz

2. Konarski Wojciech

3. Leśniak Bartosz

4. Szatko Oliwier

5. Zawada Bartłomiej

6. Zwoliński Mateusz

7. Aks Jain

8. Pala Maciej

9. Adam Dudzik

10. Szymon Gabriel

11. Dominik Kasiarz-Tatar