Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Biuro

Masz pytania dotyczące zapisów na zajęcia, wolnych miejsc, dostępnych lokalizacji, płatności lub innych technicznych spraw?
Zapraszamy do kontaktu z biurem.

tel.: +48 794 654 549 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-12:00)
mail: kontakt@poloniakrakow.pl

Koordynator

Masz pytania dotyczące konkretnych zagadnień funkcjonowania Akademii Malucha, Akademii Przedszkolaka lub Akademii Piłki Nożnej? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorem naszej Akademii: Rafał Chechelski: rafal.chechelski@poloniakrakow.pl

Grzegorz Purchla: grzegorz.purchla@poloniakrakow.pl +48730349797

Łukasz Kostuch: lukasz.kostuch@poloniakrakow.pl +48533803440

Kamil Kwolek: kamil.kwolek@poloniakrakow.pl +48669048165

Damian Borciuch: damian.borciuch@poloniakrakow.pl +48693369856

Hubert Romańczyk: hubert.romanczyk@poloniakrakow.pl +48728857722

Łukasz Kisiel: lukasz.kisiel@poloniakrakow.pl +48534283923

Krzysztof Sołtys: krzysztof.soltys@poloniakrakow.pl +48792429793

Adam Chmieliński: adam.chmielinski@poloniakrakow.pl +48696460842

Andrzej Belski: andrzej.belski@poloniakrakow.pl +48798241152

Denys Potapchuk: denys.potapchuk@poloniakrakow.pl +48791442509

Adrian Kruba: adrian.kruba@poloniakrakow.pl +48608352616

Rafał Chechelski: rafał.chechelski@poloniakrakow.pl +48 570217790

Patryk Sułkowski: patryk.sulkowski@poloniakrakow.pl +48 698474874

Konrad Kracyło: konrad.kracylo@poloniakrakow.pl +48 574252850

Krystian Klas: krystian.klas@poloniakrakow.pl +48 572740258

Sebastian Mencel: sebastian.mencel@poloniakrakow.pl +48 692348028

Kamil Szybist: kamil.szybist@poloniakrakow.pl +48 668082060

Poznaj trenerów!

Chcesz poznać naszych trenerów? Dotknij przycisk poniżej! W zakładce „Nasi trenerzy” znajdziesz kilka słów o każdym z trenerów naszej szkółki.

Poznaj naszych trenerów