Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Biuro

Masz pytania dotyczące zapisów na zajęcia, wolnych miejsc, dostępnych lokalizacji, płatności lub innych technicznych spraw? Zapraszamy do kontaktu z biurem.

tel.: +48 794 654 549 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-12:00)
mail: kontakt@poloniakrakow.pl

Koordynatorzy

Masz pytania dotyczące konkretnych zagadnień funkcjonowania Akademii Malucha, Akademii Przedszkolaka lub Akademii Piłki Nożnej? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorami poszczególnych Akademii.

Akademia Malucha i Akademia Przedszkolaka – Łukasz Kostuch: lukasz.kostuch@poloniakrakow.pl, +48 570 433 444

Akademia Piłki Nożnej – Paweł Miklasiński: pawel.miklasinski@poloniakrakow.pl, +48 502 863 042

Trenerzy

Masz pytania dotyczące zajęć, w których Twoje dziecko bierze udział? Chcesz omówić z trenerem konkretne zagadnienie odnośnie treningu lub dziecka? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z trenerami.

Paweł Miklasiński: pawel.miklasinski@poloniakrakow.pl, +48 502 863 042
Paweł Dzięgiel: pawel.dziegiel@poloniakrakow.pl, +48 509 987 959
Kamil Kwolek: kamil.kwolek@poloniakrakow.pl, +48 669 048 165
Łukasz Kostuch: lukasz.kostuch@poloniakrakow.pl , +48 570 433 444
Witold Zelin: witold.zelin@poloniakrakow.pl, +48 796 796 468
Krzysztof Spytek: krzysztof.spytek@poloniakrakow.pl, +48 609 018 582
Marcin Drabik: marcin.drabik@poloniakrakow.pl, +48 507 608 326
Izabela Włodarz: izabela.wlodarz@poloniakrakow.pl +48 726 843 128
Grzegorz Purchla: grzegorz.purchla@poloniakrakow.pl, +48 730 349 797
Damian Borciuch: damian.borciuch@poloniakrakow.pl, +48 693 369 856
Bartek Króliczak: bartlomiej.kroliczak@poloniakrakow.pl, +48 792 031 996
Justyna Sekunda: justyna.sekunda@poloniakrakow.pl, +48 508 392 753
Kami Szybist: kamil.szybist@poloniakrakow.pl, +48 668 082 060
Karol Kwolek: karol.kwolek@poloniakrakow.pl, +48 726 391 607