Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Biuro

Masz pytania dotyczące zapisów na zajęcia, wolnych miejsc, dostępnych lokalizacji, płatności lub innych technicznych spraw? Zapraszamy do kontaktu z biurem.

tel.: +48 794 654 549 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-12:00)
mail: kontakt@poloniakrakow.pl

Koordynatorzy

Masz pytania dotyczące konkretnych zagadnień funkcjonowania Akademii Malucha, Akademii Przedszkolaka lub Akademii Piłki Nożnej? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorami poszczególnych Akademii.

Akademia Malucha i Akademia Przedszkolaka – Łukasz Kostuch: lukasz.kostuch@poloniakrakow.pl, +48 570 433 444

Akademia Piłki Nożnej – Paweł Miklasiński: pawel.miklasinski@poloniakrakow.pl, +48 502 863 042

Trenerzy

Masz pytania dotyczące zajęć, w których Twoje dziecko bierze udział? Chcesz omówić z trenerem konkretne zagadnienie odnośnie treningu lub dziecka? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z trenerami.

Paweł Miklasiński

pawel.miklasinski@poloniakrakow.pl

+48 502 863 042

Paweł Dzięgiel

pawel.dziegiel@poloniakrakow.pl

+48 509 987 959

Kamil Kwolek

kamil.kwolek@poloniakrakow.pl

+48 669 048 165

Łukasz Kostuch

lukasz.kostuch@poloniakrakow.pl

+48 570 433 444

Witold Zelin

witold.zelin@poloniakrakow.pl

+48 796 796 468

Krzysztof Spytek

krzysztof.spytek@poloniakrakow.pl

+48 609 018 582

Marcin Drabik

marcin.drabik@poloniakrakow.pl

+48 507 608 326

Grzegorz Purchla

grzegorz.purchla@poloniakrakow.pl

+48 730 349 797

Damian Borciuch

damian.borciuch@poloniakrakow.pl

+48 693 369 856

Bartek Króliczak

bartlomiej.kroliczak@poloniakrakow.pl

+48 792 031 996

Kami Szybist

kamil.szybist@poloniakrakow.pl

+48 668 082 060

Karol Kwolek

karol.kwolek@poloniakrakow.pl

+48 726 391 607

Jan Gąsawski

jan.gasawski@poloniakrakow.pl

+48 500 698 554

Krzysztof Swół

krzysztof.swol@poloniakrakow.pl

+48 604 315 176

Hubert Romańczyk

hubert.romanczyk@poloniakrakow.pl

+48 728 857 722

Poznaj trenerów!

Chcesz poznać naszych trenerów? Dotknij przycisk poniżej! W zakładce “Kim jesteśmy” znajdziesz kilka słów o każdym z trenerów naszej szkółki.

Kim jesteśmy