9 Listopada reprezentacja rocznika 2010 wzięła udział w turnieju. Piast Dragon Cup w Skawinie. Turniej składał się z 9 drużyn podzielonych na 3 grupy, których celem było wyłonienie najlepszej trójki i rozegranie grupy finałowej. Od początku turnieju widać było, że celem Polonii Kraków jest zajęcie pierwszego miejsca. Wskazywał na to styl gry całej drużyny, oparty o mądre budowanie akcji od bramakarza. Przez grupę przeszliśmy jak burza wygrywając wszystkie mecze i nie tracąc ani jednej bramki. W grupie finałowej naszymi rywalami byli APN Husaria oraz Gwiazda Ruda Śląska. Mecz z Husarią zaczęliśmy ospale, czego konsekwencja była strata gola oraz 3 punktów. Przed ostatnim meczem turnieju z Gwiazdą Ruda Śląska, sytuacja w tabeli ułożyła się w ten sposób, że triumf w całym turnieju dawało nam minimum dwubramkowe zwycięstwo. Cała drużyna podeszła do spotkania bardzo zmotywowana, wiedząc że będzie to bardzo trudny mecz i tylko pełna mobilizacja pozwoli nam wygrać turniej. Chłopaki pokazali ogromny charakter i udało się! Zwycięstwo 2:0 po bardzo ciekawym meczu dało nam 1 miejsce w turnieju. Wtedy jednak wydarzyła się sytuacja, która zepsuła nasze święto.Organizator postanowił zaliczyć bramkę z poprzedniego meczu pomiędzy Husarią a Gwiazdą z 1:2 na 2:2, co “zepchnęło” Nas na drugie miejsce. Zmiana wyniku była dla nas niezrozumiała i pomimo ogromnej sportowej złości uszanowaliśmy decyzje Organizatorów. Podziękowania dla Rodziców, że stanęli murem za drużyną. Najlepszym bramkarzem turnieju został Michał Kucała. W decydującym meczu z Gwiazdą Ruda Śląska wydarzyła się akcja, która zapadnie w pamięci wszystkich obecnych tego dnia na hali w Skawinie. Po rzucie rożnym Michał złapał piłkę, ominął rywali i bez zastanowienia ruszył na bramkę rywali. Przebiegł całe boisko i bardzo ładnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
Podsumowując, w Skawinie zajmujemy drugie miejsce. Jednak bez dwóch zdań czujemy się zwycięzcami Turnieju! Ogromne podziękowania dla zawodników za ogromne zaangażowanie, a dla Rodziców za kulturę i wsparcie z Trybun.

Polonia Kraków: Bartecki Jan, Chodurski Krystian, Domagała Jan, Falicki Jakub, Gołoś Marcel, Grymek Julek, Kucała Michał, Kwiatkowski Szymon, Łaskawiec Miłosz, Szul Maciek.

PS. Ostatecznie organizator turnieju przeprosił za zaistniałą sytuację i postanowił przyznać naszym orlikom puchar i medale za zajęcie I miejsca ex aequo z drużyną Husarii.