Praca w Polonii Kraków

Szukasz ciekawej pracy? Chciałbyś robić coś co przyniesie Ci satysfakcję? Chcesz pomagać innym i lubisz pracować z dziećmi? Dołącz do nas!

Nasza misja

Wierzymy, że życie dorosłego człowieka to nie tylko praca zarobkowa, ale także ścieżka, na której można spotykać wielu fascynujących ludzi i można pomagać innym i czynić dobro.

Polonię Kraków tworzą ludzie, którzy lubią sport, ale bardziej lubią pracę z dziećmi! Prowadzimy szkółkę piłki nożnej dla dzieci w wieku 2-10 lat. W ramach szkółki działają: Akademia Malucha dla dzieci w wieku 2-3 lat (trenują dzieci z rodzicami), Akademia Przedszkolaka dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz Akademii Piłki Nożnej dla dzieci w wieku 7-10 lat. Więcej o naszej szkółce dowiesz się przeglądając naszą stronę internetową.

Pracują u nas zarówno osoby dla których Polonia jest jedynym źródłem utrzymania, jak i osoby które traktują Polonię jako realizację własnej pasji i sposób na dorobienie do podstawowej pensji.

W gronie naszych trenerów są zarówno nauczyciele wychowania fizycznego, jak również pracownicy etatowi z różnych branż, którzy po swoich godzinach pracy przychodzą na zajęcia z dziećmi, przez co realizują swoje pasje czyniąc dobro dla młodego człowieka.

Mimo, iż na dziś większość naszych trenerów to mężczyźni, są jednak wyjątki od tej reguły – dlatego zapraszamy do nas zarówno mężczyzn jak i kobiety!

Naszą filozofią jest prowadzenie zajęć sportowych dla każdego chętnego dziecka. Przyjmujemy wszystkich (jeżeli tylko mamy miejsca) i nigdy nie wyrzucamy dzieci, które mają słabsze umiejętności!

Stale szukamy pracowników gdyż wciąż się rozwijamy i docieramy z naszymi zajęciami do coraz większej ilości dzieci w Krakowie.

Zapraszamy do nas każdego – jeżeli masz uprawnienia trenerskie UEFA to super, jeżeli nie masz uprawnień trenerskich – nic straconego! Prowadzimy Akademię Trenera w której uczymy osoby chcące pracować z dziećmi! Więcej o Akademii Trenera przeczytasz tu –> https://poloniakrakow.pl/akademia-trenera/

Jeżeli sam jeszcze nie wiesz czy to może być praca dla Ciebie – nie martw się i napisz do nas :) W ramach Akademii Trenera oferujemy możliwość udziału w kilku treningach (w formie asystenta trenera). Taka metoda pokaże Ci jak pracuje się z dziećmi i przekonasz się w działaniu czy to coś dla Ciebie.

Każdy trener otrzymuje umowę, a pensje płatne są zawsze terminowo. Od każdej pensji zawsze odprowadzamy podatki i składki ZUS. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od grupy jaką będziesz prowadził oraz ilości godzin jakie poświęcisz na prace w Polonii.

Aplikację możesz przesłać w dowolnym momencie

Odpowiedź na Twoje zgłoszenie prześlemy maksymalnie w ciągu 48 godzin, ale zazwyczaj otrzymasz ją jeszcze tego samego dnia.

Żeby zachęcić Cię do współpracy z nami, poniżej znajdziesz plik FAQ, w którym dokładnie opisane jest, jak wygląda przygoda w Polonii. Znajdziesz tam również kilka innych materiałów, które dokładniej pokażą Ci jak pracujemy – dzięki nim możesz zastanowić się, czy chcesz do nas dołączyć.

Jeżeli masz pytania wykraczające poza przygotowany przez nas materiał pisz na lukasz.kostuch@poloniakrakow.pl.

Na ten sam mail prześlij do nas swoją aplikację (CV oraz list motywacyjny).

Jesteś zainteresowany pracą u nas? Przeczytaj nasz mini poradnik

FAQ – mini poradnik