Ruszyły zapisy na treningi na kolejny rok szkolny! Każdego roku mamy więcej chętnych niż miejsc, dlatego zachęcamy do podejmowania szybkich decyzji.
 
Więcej szczegółów i formularz zgłoszeniowy: https://poloniakrakow.pl/zapisy-na-zajecia/
 
Treningi w Polonii Kraków prowadzimy w trzech kategoriach wiekowych:
  • Akademia Malucha – roczniki 2019-2020 – zajęcia, gdzie dziecko ćwiczy wspólnie z rodzicem
  • Akademia Przedszkolaka – roczniki 2016-2018 – zajęcia, gdzie dzieci trenują pod opieką trenera
  • Akademia Piłki Nożnej – roczniki 2012-2015 – zajęcia dla najstarszych dzieci
 
Treningi prowadzimy w 5 dzielnicach Krakowa: Nowa Huta

buyantibiotics.space

, Prokocim, Bronowice, Krowodrza i Olsza.

 
Poniżej kilka opinii od rodziców naszych zawodników (opinie z Google):
 
Szczerze polecam! Trener wymyśla kreatywne ćwiczenia sprzyjające nie tylko rozwojowi dziecka, lecz również umacnianiu więzi z rodzicem. Dziecko idzie z radością na zajęcia bo może się wyszaleć z rówieśnikami! P.S. Zawsze w dniu zajęć zasypia wcześniej… :)
Treningi piłki nożnej prowadzone są również dla maluszków 2-3 lat. Podczas zajęć wykorzystywane są piłki, drabinki, ławeczki, pachołki, materace, itp. Wszystko w miłej bezstresowej atmosferze pod okiem trenera i rodzica. Polecam!
Przygodę z Polonią Kraków rozpoczęliśmy niedawno. Ale już możemy powiedzieć, że zarówno nam rodzicom, jak i synowi bardzo się podobają. Zajęcia są dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Adekwatnie odpowiadają na ich potrzeby. Są to zajęcia ogólnorozwojowe, które świetnie wpływają na rozwój. Syn jest zadowolony. Chętnie chodzi. Lubi ćwiczenia i zabawy, które z ochotą prezentuje w domu i w przedszkolu kolegom :) Podoba nam się też profesjonalne podejście. Kontakt i komunikacja z trenerem czy innymi osobami zajmującymi się organizacją szkółki jest bardzo dobra. Bardzo pomocny jest też system, który poprzez przypominające maile nie pozwala zapominać o bieżących sprawach :) bardzo polecam!
 
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów! https://poloniakrakow.pl/zapisy-na-zajecia/