Reprezentacja rocznika 2014 dziś podzieliła się na dwie drużyny. Część pojechała na turniej do Modlnicy, a druga na turniej szkoleniowy MZPN na obiektach Clepardii.
W Modlnicy Skrzaty Polonii Kraków wygrały niedzielny turniej wygrywając wszystkie 6 spotkań. Chłopcy pokazali, że posiadają spory piłkarski potencjał oraz mocny charakter. Niska temperatura, wilgotne powietrze, mokra trawa i miejscami błoto nie przeszkodziły w końcowym sukcesie. Indywidualne umiejętności oraz zaangażowanie to dzisiaj cechowało Polonię Kraków. Na treningach w tygodniu pracowaliśmy na prowadzeniem piłki. Dziś momentami udawało się to skutecznie wykorzystywać podczas meczy, ale jeszcze dużo pracy przed nami. Jednak taki sukces jak dziś na pewno pozytywnie wpłynie na postawę podczas najbliższych treningów. Na koniec podziękowania dla rodziców, którzy bez problemu dotarli na miejsce i przez cały czas turniejów mocno wspierali swoje pociechy.
Skład: Miłosz Bartecki, Jakub Cupiał, Kacper Czajkowski, Michał Dziaduś, Kacper Kowalik, Grigorii Moysa, Filip Orłowski, Piotr Piwowarczyk, Kacper Pukło, Kajetan Sajak,Szymon Strójwąs, Piotr Szczypkowski, Adam Szydłak, Olivier Witek oraz Tymoteusz Wydra.