CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO NA NASZE ZAJĘCIA – WYSTARCZY WYPEŁNIĆ KRÓTKI FORMULARZ >>  <KLIKNIJ>

Szkółka Piłki Nożnej – nasz system szkolenia:

Szkółka działa od 2005 roku. Od początku nasza działalność skupia się na najmłodszych – uczniach szkół podstawowych oraz przedszkolakach (od 2007 roku). Nie prowadzimy selekcji podczas naboru do poszczególnych sekcji, na nasze zajęcia może przyjść każde dziecko. Zwracamy uwagę na chęć dziecka do zabawy i uprawiania sportu oraz jego ogólną sprawność ruchową.

galeria zdjęć rocznika 2005

Szkółka Piłki Nożnej – co nas wyróżnia 

System szkolenia w Polonii Kraków został oparty o doświadczenia najlepszych szkółek piłkarskich świata (chociażby Ajax czy AC Milan) oraz zaawansowanych i skutecznych systemów szkoleniowych (jak holenderski system Coevera).

CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO NA NASZE ZAJĘCIA – WYSTARCZY WYPEŁNIĆ KRÓTKI FORMULARZ >>  <KLIKNIJ>

galeria rocznika 2007

Szkółka Piłki Nożnej to zajęcia dla każdego

Nie skupiamy się na wyniku, a na zdobywaniu doświadczeń i umiejętności – nie tylko natury technicznej. Kluczowym założeniem filozofii Polonii Kraków jest, było i będzie wychowanie poprzez sport. Jesteśmy przekonani, że sport uczy i bawi.

Rokrocznie organizujemy obozy sportowe dla naszych podopiecznych – dla starszych obozy wyjazdowe, dla najmłodszych obozy stacjonarne.

1280px_IMG_0309 2

Pozytywna atmosfera w Polonii Kraków sprzyja ogólnemu rozwojowi dzieci i młodzieży szkolnej. To tutaj mogą poznać ducha rywalizacji i współpracy jednocześnie. Mogą nauczyć się szacunku zarówno do kolegów z drużyny, jak i przeciwników.

CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO NA NASZE ZAJĘCIA – WYSTARCZY WYPEŁNIĆ KRÓTKI FORMULARZ >>  <KLIKNIJ>

 20160405_180133

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
KOORDYNATOR SEKCJI: Paweł Miklasiński (koordynator@poloniakrakow.pl)
Biuro – tel. 794-654-549 (w godzinach 8:00-12:00), mail: kontakt@poloniakrakow.pl