Udany weekend Żaków Młodszych (r. 2010).

W ostatnią niedzielę Żaki Młodsze rozegrały kolejne mecze w lidze halowej MZPN. Rywalizację rozpoczęła pierwsza drużyna meczem z Clepardią i niestety po zaciętym pojedynku przegrała 2:4. Nie mogło być inaczej skoro do gry zgłosiło się tylko siedmiu zawodników, a rywal okazał się bardzo wymagający. Brak wsparcia kolegów, błędy własne oraz wyjątkowa skuteczność zawodników Clepardii zadecydowały o porażce. W drugim pojedynku z AK Futbolica pomimo zmęczenia to Polonia była zespołem dominującym co udokumentowała strzeleniem 7 goli. Wynik 7:0 pokazuje, że gra toczyła się praktycznie do jednej bramki.

Podobnie było w pierwszym meczu drugiej drużyny z AS Progres III. Polonia atakowała cały mecz i zdobyła w sumie 6 goli tracąc tylko jednego. Jednak najwięcej satysfakcji mieliśmy oglądając ostatnie spotkanie z drugą drużyną Jadwigi. Ręce same składały się do oklasków i rodzice raz po raz bili brawo patrząc na składne i zespołowe akcje swoich pociech. Ostatecznie Polonia wygrała 2:1 będąc zespołem wyraźnie lepszym. Brawo Żaki.

Polonia I: Michał Kucała, Jakub Grębla, Jan Paos, Mateusz Nowak, Filip Kwiecień, Maks Fusiek, Jasiek Domagała.

Polonia II: Filip Andrejas, Artur  Buratyński, Szymon Kwiatkowski, Wiktor Kuźniar, Tomek Mężyk, Mikołaj Miś, Jan Bartecki, Franek Bazański, Jacek Czapnik, Władek Kot

2018-02-02T17:47:36+00:00 Luty 2nd, 2018|