Żaki Młodsze niepokonane.

Wczoraj Żaki Młodsze rozgrywały 3 mecze w lidze halowej. Nie tylko nie przegrały żadnego meczu ale nie straciły ani jednego gola. Pierwszy przeciwnik okazał się najtrudniejszy. Drużyna Garbarni postawiła trudne warunki i była stroną przeważającą. Częściej posiadali piłkę i więcej atakowali. Jednak nasi obrońcy praktycznie we dwójkę skutecznie niwelowali  ataki rywala , a na końcu zaporę nie do przejścia stanowił nasz bramkarz. Polonia też miała swoje okazje do zdobycia gola jednak w decydującym momencie zabrakło zdecydowania lub precyzji i strzały albo były blokowane albo minimalnie niecelne. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
W drugim spotkaniu z Grębałowianką  sytuacja była zgoła odmienna. To Polonia cały czas atakowała i próbowała sforsować skomasowaną defensywę przeciwnika, który bronił się całym zespołem. Na szczęście nasi napastnicy okazało się sprytniejsi i trzy razy umieścili piłkę w siatce rywala, który praktycznie ani razu nie zagroził naszej bramce.
Podobnie było w trzecim meczu z Grzegórzeckim , z tą różnicą, że bramkarza drużyny przeciwnej  udało się pokonać dwukrotnie a rywal kilka razy bezskutecznie zagroził naszemu golkiperowi.
Zasłużone brawa należą się całej drużynie Polonii, zarówno strzelcom efektownych bramek, ale przede wszystkim naszym obrońcom, którzy nie tylko nie dopuścili do utraty gola, ale sami rozpoczynali akcje zespołowe i pomagali kolegom atakować przeciwnika.
Polonia Kraków: Krystian Chodurski, Krzysiek Dobrzański, Jasiek Domagała, Maks Fusiek, Kuba Grębla, Michał Kucała, Filip Kwiecień, Mateusz Nowak, Jasiek Paos, Maciek Szul i Bruno Trzepałka.
2017-12-19T10:17:59+00:00 Grudzień 19th, 2017|