27 zawodników wybiegło w ten weekend na murawę boiska pod balonem przy MDK im. Korczaka na Osiedlu Kalinowym. W sobotę rozegraliśmy sparing przeciwko zespołowi Wilga Kraków, natomiast w niedzielę przyszła kolej na dwumecz z Garbarnią. Najpierw okazję debiutu na arenie międzyklubowej dostali chłopcy z Grupy B, którzy połączyli swoje siły z kolegami z Bronowic. W sobotnim spotkaniu nasi zawodnicy mieli okazję przekonać się, jak wygląda różnica pomiędzy grą na treningu a pojedynkiem towarzyskim z innym zespołem. Można było zauważyć lekki stres na początku meczu, zwłaszcza że drużyna Wilgi Kraków wysoko postawiła nam poprzeczkę. Natomiast chłopcy mieli przede wszystkim cieszyć się grą i walczyć na boisku, starając się wykorzystać elementy ćwiczone na treningach. Prowadzenie piłki blisko nogi oraz grę 1 na 1 z rywalem. Wynik tego meczu był dla nas nieistotny, dlatego wielkie brawa dla zawodników, że pomimo przewagi po stronie rywala przez cały czas chcieli atakować jego bramkę i stwarzać sobie sytuacje do strzelenia goli. Ponadto, momentami udawało nam się nawet osiągać przewagę na połowie przeciwnika, niestety czasami brakowało nam odrobiny szczęścia aby piłka więcej razy wpadła do bramki. Na ogromny plus można zaliczyć fakt, że poznaliśmy smak sportowej rywalizacji międzyklubowej i mamy nadzieję, że przyniesie to efekty w przyszłości. 
Skład: Dybczak, Jajko, Klimczyk, Kubik, Osiadacz, Pierwoła, Potasiewicz, Ptak, Pyciński, Skrzyński
************************************************************************

Z kolei w niedzielę rano na tym samym obiekcie, zespół Reprezentacji rozegrał dwumecz sparingowy z Garbarnią Kraków. Graliśmy na dwóch boiskach jednocześnie, przeciwko rocznikom 2012 i 2011. Tu także można powiedzieć o „towarzyskim debiucie” naprzeciw starszym rywalom, bo w takim spotkaniu trzeba postarać się jeszcze bardziej, aby dotrzymać kroku przeciwnikom. W obu spotkaniach chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, wykorzystując często założenia meczowe. Wchodzenie w drybling i wykonywanie ćwiczonych na treningach zwodów. W połączeniu z grą zespołową i dynamicznym ruchem po murawie, tworzyliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych i szybkich akcji, które chcielibyśmy oglądać jak najczęściej. Na pochwałę zasługuje także duże tempo obu meczów, które utrzymywało się przez prawie 90 minut gry. Brawa też za zaangażowanie, bo na pewno zaowocuje ono w kolejnych naszych potyczkach.

Skład: Barć, Chlebek, Chrząszcz, Cząstka, Gałęza, Gorajczyk, Hłobił, Jakubowicz, Kalita, Kudłacz, Liber, Macuga, Martynów, Maślaniec, Michnej, Otowski, Wanat