Nadchodzący weekend zapowiada się wyjątkowo. W sobotę 13 czerwca spotykamy się na hali, by wspólnie przeżyć dwa ważne wydarzenia dla naszych zawodników – Turniej Letni Akademii Przedszkolaka oraz Olimpiadę Letnią Akademii Malucha.

To dzień, w którym sport staje się przygodą – pełną ruchu, uśmiechu i rodzinnej atmosfery. Wszystkie aktywności zaplanowaliśmy tak, aby każde dziecko czuło się swobodnie i pewnie, niezależnie od etapu swojego rozwoju. Nie ma tu wyników do pobicia ani presji – jest radość z bycia razem i celebrowanie każdego kroku do przodu.


Szczegóły

Turniej Letni Akademii Przedszkolaka (roczniki 2019-2021):

  • Sobota, 13 czerwca, godz. 8:30-17:15
  • Szczegółowy harmonogram dostępny w kalendarzu w aplikacji sportbm

Olimpiada Letnia Akademii Malucha (roczniki 2022-2023):

  • Sobota, 13 czerwca, godz. 17:45-19:00
  • dzieci uczestniczą razem z rodzicami

Lokalizacja: Hala przy III LO (os. Wysokie)


Jak dotrzeć i co wiedzieć przed przyjazdem

Parking przy hali jest nieduży i prowadzi do niego jedna wąska droga – można próbować tam parkować, ale zachęcamy do zostawienia auta w okolicy, przy pobliskich drogach lub osiedlach.

Przy hali są szatnie, gdzie można się przebrać. Po przebraniu kierujemy się na trybunę i czekamy – prowadzący poinformuje, kiedy można zejść na boisko.


Co zabrać ze sobą

  • wygodne obuwie sportowe
  • strój sportowy
  • koszulkę Polonii
  • wodę
  • dobry humor
  • transparenty – jak najbardziej mile widziane.

Resztą zajmiemy się my 🙂


Atmosfera

To rodzinne wydarzenie – kibicujemy głośno i z sercem, ale bez podpowiadania z trybun. Stawiamy na doping, szacunek i pozytywną energię, która dodaje dzieciom skrzydeł.

Zapraszamy całe rodziny – dzieci, rodziców, dziadków i wszystkich kibiców. Do zobaczenia w sobotę!