Akademia Trenera

Interesujesz się sportem? Lubisz pracę z dziećmi? Chcesz zdobyć dodatkowy zawód i dodatkowe pieniądze? Chcesz zostać trenerem/trenerką? Zapisz się do naszej Akademii Trenera!

Dlaczego warto?

W naszej Akademii zdobędziesz solidną praktyczną wiedzę, o tym jak pracować z dziećmi, jak planować i tworzyć konspekty treningowe, jak realizować turnieje sportowe, a co najważniejsze – jak wychowywać dzieci przez sport.

Zdobędziesz konkretną wiedzę, nauczysz się samemu prowadzić zajęcia, a także będziesz miał okazję dowiedzieć się, jak organizować obozy sportowe czy turnieje dla dzieci.

Zdobędziesz wiedzę jak pracować z dziećmi

Nauczysz się jak tworzyć konspekty oraz prowadzić treningi

Minimum teorii, dużo praktyki

W naszej ocenie, w całej Polsce brakuje specjalistów sportowych do pracy z dziećmi. Nasza Akademia ma za zadanie przygotować młodych ludzi do podjęcia pracy – dajemy realną szansę zatrudnienia. Uczestnicy Akademii Trenera szybko przekonają się, że zdobyta przez nich wiedza jest bardzo przydatna w pracy z dziećmi.

Przekazujemy tylko praktyczną wiedzę!

Akademia to specjalistyczny i autorski program szkolenia kadry sportowej!

Wykłady – ilość godzin ograniczona do minimum :) W całym systemie jest kilka spotkań teoretycznych, na których omawiamy wybrane zagadnienia konieczne w pracy każdego trenera (przykłady: jak powinien wyglądać dobry trening, jak komunikować się z trudnymi dziećmi, jak komunikować się z rodzicami).

Warsztaty – ćwiczenia praktyczne, które są podstawą Akademii Trenera! Podczas Warsztatów uczestnicy zapraszani są do oglądania i współprowadzenia zajęć sportowych z udziałem dzieci! Są one prowadzone przez doświadczonych trenerów edukatorów tak, aby osoby początkujące mogły przekonać się o tym jak wygląda praca trenera. Dzięki temu mogą przekonać się czy taka metoda pracy sprawia im przyjemność :)

Udział w turniejach – nauka obsługi i organizacji imprez. Po wstępie teoretycznym, przystępujemy do działania w prawdziwym ogniu zmagań sportowych.

Jak się zapisać?

Jesteś zainteresowany podjęciem kursu na naszej Akademii Trenera?
Napisz do koordynatora: lukasz.kostuch@poloniakrakow.pl
Łukasz udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji :)