Turnieje

Wszyscy zawodnicy Polonii Kraków biorą udział w wewnętrznych rozgrywkach i turniejach!

Olimpiada Akademii Malucha

Dla dzieci w wieku 2-3 lata kilka razy w roku organizujemy Olimpiady! Są to wydarzenia, podczas których udział biorą dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Na Olimpiadę może przyjść każdy, kto trenuje w naszej Akademii Malucha.

Podczas Olimpiady Akademii Malucha dzieci wraz ze swoimi rodzicami biorą udział w różnych grach i zabawach, które są przygotowane na tą okazję. Każdy uczestnik Olimpiady otrzymuje upominki.

Podczas Olimpiady dbamy o to, aby każde dziecko dobrze się bawiło i spędziło miły czas. :)

Turnieje foto 1
Turnieje foto 2
Turnieje foto 3
Turnieje foto 4
Turnieje foto 5
Turnieje foto 6

Turniej Akademii Przedszkolaka

Dla dzieci w wieku 4-6 lat kilka razy w roku organizujemy Turnieje piłkarskie! Na Turniej może przyjść każdy, kto trenuje w naszej Akademii Przedszkolaka.

Podczas Turniejów Akademii Przedszkolaka dzieci biorą udział w rozgrywkach piłki nożnej. Wszyscy dzieleni są na drużyny, które rywalizują między sobą. Turnieje odbywają się na Hali Sportowej przy licznym udziale kibiców – rodziców, dziadków, rodzeństwa i innych gości. Każdy uczestnik Turnieju otrzymuje upominki.

Głównym celem Turniejów jest umożliwienie każdemu dziecku wzięcia udziału w tej wyjątkowej przygodzie oraz dobra zabawa!

Turnieje foto 7
Turnieje foto 8
Turnieje foto 9
Turnieje foto 10
Turnieje foto 11
Turnieje foto 12

Liga Akademii Piłki Nożnej

Dla dzieci w wieku 7-11 lat przez cały sezon organizujemy serię turniejów, które nazywamy Ligą! Na Ligę może przyjść każdy, kto trenuje w naszej Akademii Piłki Nożnej.

Podczas Ligi dzieci biorą udział w rozgrywkach piłki nożnej pomiędzy dzielnicami. Turnieje odbywają się na Hali Sportowej przy licznym udziale kibiców – rodziców, dziadków, rodzeństwa i innych gości. Każdy uczestnik Ligi otrzymuje upominki.

Głównym celem Ligi Akademii Piłki Nożnej jest umożliwienie każdemu dziecku rywalizacji z innymi zawodnikami oraz dobra zabawa!