Akademia Przedszkolaka

Zajęcia z piłki nożnej oparte na zabawie, dla dzieci w wieku 4-6 lat (roczniki 2016-2018)!

CHCĘ ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Nasza misja

Najważniejszym aspektem dla nas jest dobro dziecka. Właśnie z takim podejściem prowadzimy naszych zawodników.

W Polonii Kraków rozwijamy umiejętności piłkarskie najmłodszych. Podczas zajęć Akademii Przedszkolaka skupiamy się na podstawowych elementach, takich jak prowadzenie piłki i strzały, a także na rozwoju ogólnym, który jest w tym wieku najważniejszy.

Zobacz nas w mediach społecznościowych

Dobra zabawa

Pierwszym aspektem na jaki zwracamy uwagę prowadząc treningi jest dobra zabawa!

Dla dzieci w tym wieku piłka nożna nie jest sportem, sposobem rozwoju osobistego, szansą na karierę, metodą na zdrowe życie. Dla nich jest to tylko i aż zabawa! Właśnie dlatego wszystkie nasze zajęcia opierają się o gry i zabawy ruchowe, w które wplecione są elementy piłki nożnej. Ten sposób sprawdza się o niebo lepiej niż zwyczajny trening piłkarski. Na treningach często śmiejemy się i wygłupiamy, bawimy się w samochody, krasnale i na wiele innych sposobów.

W wielu szkółkach kładziony jest nacisk na wyniki, zwycięstwa. My świadomie unikamy takiego podejścia – pamiętamy, że dzieci w wieku 4-6 lat chcą się po prostu bawić!

Uśmiech najważniejszy!

Zabawa podstawą nauki!

Dlaczego warto zapisać dziecko na treningi? 3 najważniejsze powody

Na treningu dzieci wyładowują nadmiar energii, której mają bardzo dużo – dzięki temu Twój maluch wieczorem spokojnie pójdzie spać :)

Ruch na treningu zapewnia Twojemu dziecku prawidłowy i wszechstronny rozwój fizyczny

Piłka nożna to nie tylko sport! Na treningach Twoje dziecko będzie uczyło się empatii i szacunku do innych, pracy w grupie, a także pozna nowych przyjaciół

Zajęcia dla każdego

W Polonii Kraków nie przeprowadzamy żadnego rodzaju selekcji zawodników.

Dla nas każde dziecko jest tak samo wartościowe. Nie liczą się umiejętności piłkarskie ani sprawność fizyczna. Każdy może bawić się tak samo dobrze, niezależnie od fizycznych predyspozycji. Podstawą treningu jest chęć i zaangażowanie dziecka.

Każdy mile widziany!

Brak selekcji zawodników!

Trenerzy z pasją

Klucz do dobrze prowadzonych zajęć to doświadczeni trenerzy pracujący z pasją!

Nasi trenerzy to osoby mające świetny kontakt z dziećmi. Ważne jest dla nas, aby osoba prowadząca trening potrafiła zarażać pasją do sportu oraz miała zdolność rozwijania swoich podopiecznych. Priorytetem jest jednak umiejętność rozmawiania z dziećmi, kształtowanie w dzieciach prawidłowych nawyków i dbanie o dobrą zabawę oraz uśmiech.

Właśnie tacy są trenerzy w naszej szkółce!

Wiedza i doświadczenie!

Trenerzy potrafiący pracować z dziećmi!

Świetne zajęcia dla energicznych chłopaków, którzy po prostu muszą się gdzieś wybiegać. Chodzimy na Polonię już kolejny rok i jesteśmy mega zadowoleni. Turnieje i półkolonie zawsze są zorganizowane na najwyższym poziomie. Bardzo bardzo polecam!

Pani Aleksandra – opinia z Facebooka

Doświadczenie i zaufanie

Zajęcia dla dzieci prowadzimy od 2005 roku, natomiast pierwsze treningi dla przedszkolaków wystartowały w 2007 roku.

Mamy wieloletnie doświadczenie i przez ten czas wypracowaliśmy własne metody treningowe. Cały czas podnosimy własne umiejętności i zdobywamy wiedzę od najlepszych. Efektem naszego wyjątkowego podejścia i zaangażowania jest ciągle zwiększająca się liczba dzieci w Polonii Kraków. Jest to dla nas oznaka zadowolenia i zaufania ze strony rodziców.

Wieloletnie doświadczenie!

Zadowolenie i zaufanie rodziców!

Szczegóły

Zajęcia Akademii Przedszkolaka odbywają się w pięciu dzielnicach Krakowa: Nowa Huta, Krowodrza, Bronowice, Olsza i Prokocim.

Treningi prowadzone są raz lub dwa razy w tygodniu i trwają 45 minut.

W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci w wieku 4-6 lat.

Zajęcia odbywają się od września do czerwca. W okresie od października do końca maja można skorzystać z darmowego treningu próbnego.

Zajęcia w 5 dzielnicach!

Darmowy trening próbny!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

mail: kontakt@poloniakrakow.pl, tel.: 794-654-549 (pn-pt w godzinach 8:00-12:00)

Przekonaj się sam, czy nasze zajęcia spodobają się Twojemu dziecku!

CHCĘ ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA