Dzisiejszy turniej rozpoczęły pierwsze zespoły Wisły oraz Polonii Kraków. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Wisły po bardzo ładnym meczu. Nasza drużyna zagrała bardzo dobrze w obronie, a kontry przyniosły nam dwie bramki. Gola na 3:2 straciliśmy w ostatniej minucie meczu.

W drugim meczu nasza drużyna podejmowała Borek Kraków. Zaczęliśmy rozkojarzeni  i po pierwszych minutach przegrywaliśmy już 2:0. Na szczęście wróciliśmy do dobrej gry i już do połowy wygrywaliśmy 3:2. W drugiej połowie byliśmy drużyną przeważającą i udało nam się dołożyć jeszcze jedną bramkę.  Pod koniec meczu Borek strzelił nam bramkę co dało nam zwycięstwo 4:3.

Z pierwszego składu na wyróżnienie zasługują Kuba Tarach oraz Tobiasz Rozmarynowski.

Drugi skład podobnie jak pierwszy przegrał z Wisłą 5:1. W pierwszej połowie nasi zawodnicy trochę przespali przez co przegrywaliśmy już 4:0. Natomiast druga połowa była już bardziej wyrównana Polonia dłużej utrzymywała się przy piłce i druga połowa zakończyła się remisem 1:1.

W meczu z borkiem nasza drużyna przeważała w całym spotkaniu dzięki czemu wygraliśmy 2:1. Na wyróżnienie w drugim składzie zasługują Igor Liszka, Antoni Ikwuka oraz Kuba Banaś.